Data Science

B8.Core

16:30-16:45

Solo "Do or die: why AI is a must and not an option?"

- Цінність аналітики
- Поточний стан ШІ
- Як компанії і організації можуть отримати вигоду з ШІ?
- Відомі українські продукти ШІ
- Чому Україна є хорошим місцем для розробки рішень на основі ШІ?

B8.Core

16:45-17:00

Соло "Прискорення інфраструктури дата-центрів за допомогою NVIDIA DPU"

Сьогодні дата-центри є основними одиницями обчислень. Але за підвищення їх продуктивності, гнучкості та безпеки доводиться платити - CPU витрачає більше часу на управління інфраструктурою.
У NVIDIA є рішення проблеми масштабування дата-центрів. У презентації будуть показані приклади того, як наші продукти знижують витрати, підвищують безпеку сучасних центрів обробки даних і суперкомп'ютерів.

B8.Core

17:00-17:15

Соло "Штучного інтелекту не існує"

Ось уже кілька років ми все чуємо про те, який чудовий штучний інтелект і як він докорінно змінить наше життя. Власне кажучи, наука про дані всюди. Але, між нами кажучи, як ви думаєте, штучний інтелект дійсно існує чи це просто винахід наших голодних бажань?

B8.Core

17:15-17:30

Соло "Штучний інтелект і бізнес"

Які можливості відкриває штучний інтелект для бізнесу? Чому ШІ-стартап вимагає більше інвестицій? Які потреби ШІ-стартапу? Ми постараємося відповісти на ці питання практичним шляхом на прикладі нашого рішення Cardio.AI.

B8.Core

17:30-18:30

"How can Ukraine lead AI innovations in the data age"

З кожним роком кількість даних у світі зростає астрономічними кроками. Обсяг даних, вироблених тільки за останні два роки, перевищує обсяг усіх даних, вироблених до цього. Під час панелі на конкретних кейсах покажемо, як робота з даними та штучний інтелект допомагає бізнесу зростати, заощаджувати кошти та масштабуватися на нові ринки.

Всі Сцени

UNIT.City на мапі
Організаційний комітет
Преса
Квитки
Спікери та партнери