U TOMORROW
SUMMIT

Захід неодмінно відбудеться після перемоги України
Сподіваємось, вже дуже скоро в UNIT.City, найбільшому інноваційному парку Східної Європи, відбудеться зустріч керівників провідних інноваційних компаній східноєвропейського світу, венчурних інвесторів, технологічних стартапів, відомих інтелектуалів та журналістів з метою розвитку партнерства, пошуку нових можливостей масштабування бізнесу та визначення глобальних трендів -
U Tomorrow Summit.
Захід неодмінно відбудеться після перемоги України
Захід неодмінно відбудеться після перемоги України
UA
EN
Fb
In
Ln

Чому варто йти?

4
Нетворкінг
Позмагатися за місце для пітчингу з реальним інвестором
Почати працювати з великими корпораціями
Зустріти потенційного інвестора
Представити свій стартап / компанію великій аудиторії підприємців Східної Європи
Стартапам
C
Взяти участь в захоплюючих дебатах і освіжити свої ідеї
Знайти корисні зв'язки в Executive Lounge
Представити свою компанію та нові продукти
Знайти нових партнерів
Дізнатися про найсучасніші тренди
Корпораціям
K
Нетворкінг
Знайти нові «ліди»
Знайти корисні зв'язки в Executive Lounge
Знайти нових впливових партнерів
Знайти нові прогресивні стартапи
Венчурним фондам та Інвесторам
B
Нетворкінг
Знайти нові ідеї та натхнення
Отримати найсвіжіші ринкові інсайти
Дізнатися про найсучасніші тренди
Підприємцям
P
Нетворкінг
Представити свої можливості у новому регіоні Європи
Представити свої продукти
Знайти нових партнерів
Знайти нові «ліди»
Екосистемним гравцям
E
2500+ учасників з України, Польщі, Німеччини, Грузії, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Франції, Азербайджану, Казахстану, Туреччини, Румунії та інших країн відвідають UTS.
про найактуальніші тренди світу
ТРЕКІВ
25+
150+
СПІКЕРІВ
із реальними бізнес-кейсами
100+
СТАРТАПІВ
з найбільш амбітними та проривними ідеями
2500+
УЧАСНИКІВ
з найтехнологічніших індустрій

Хочете отримувати новини про
U Tomorrow Summit першими?

TТЕМАТИЧНІ ТРЕКИ

U Tomorrow Summit запросить провідних експертів у таких галузях:

Програма Програма в PDF Як це було
Місія зустрічі полягає в розкритті інтелектуального потенціалу східноєвропейського регіону для того, аби місцеві таланти та стартапи мали можливість запропонувати власні рішення глобальних викликів та дізнатися про найкращий світовий досвід побудови сталого майбутнього.

МІСІЯ

M

ЛОКАЦІЯ

L
UNIT.City Innovation Park допомагає талантам, винахідникам та підприємцям обмінюватися ідеями та ресурсами. Ми будуємо нову метаспільноту, яка розширює свій потенціал разом з UNIT.City завдяки доступності, взаємній довірі та спільній культурі творення.
Запрошуємо вас стати учасником саміту, що впливатиме на розвиток східно-європейських інновацій
Ln
In
Fb
UA
EN
GLOBAL TRENDS
New trends and new challenges - Минулий рік став викликом для усіх без винятку, настала нова реальність. Компанії, які перебудували бізнес процеси та впровадили нові технології, змогли вистояти під час локдауну. Тому поговоримо про ключові виклики і тренди розвитку технологій та те, як вони впливають на наше життя вже сьогодні.
Investment
Investors pitching - Світова економіка перенасичена грошима, лише бракує знань, як їх заробити. Як зацікавити інвестора та отримати кошти на розвиток бізнесу? Під час панелі кращі міжнародні венчурні інвестори поділяться своїм досвідом та стратегіями інвестування.
Startups
Startup pitching - Європейські технологічні стартапи залучають рекордні інвестиції, за підсумками 2020 року у них вже вклали $41 млрд. Проте часто навіть найперспективніші стартапи залишаються непоміченими інвесторами. Під час пітчингу розберемо кейси технологічних стартапів та на власні очі побачимо, як твориться історія. Можливо серед цих стартапів буде майбутній єдиноріг?
Ecosystem
Ecosystem presentations - Екосистеми - новий тренд розвитку економіки країн. Ізраїль, США, Сингапур десятиліттями розвивають екосистеми, тому є надзвичайно конкурентоспроможними на глобальній арені. Під час панелі на власні очі побачимо кращі світові практики екосистем, як вони функціонують та які переваги для розвитку бізнесу відкриваються в межах екосистем.
Scaling
Масштабування та вихід на нові ринки - одне з ключових питань у бізнесі. Навіть такі гіганти як Amazon, Apple та Microsoft починали з маленьких підприємств, але з часом перетворилися у глобальні корпорації. Під час панелі спікери поділяться конкретними кейсами, як малий бізнес може стати великим, та що для цього потрібно.
Phygital Customer
Поведінка споживачів в цифрову епоху - За минулий рік майже всі сфери діяльності зазнали докорінних змін. Як знайти і утримати клієнтів? Як змінюються їх потреби? Разом зі спікерами зі сфер рітейлу, фармацевтики та маркетингу спробуємо знайти відповідь на ці питання та зрозуміти, яким буде маркетинг завтра.
Retail
Innovations in retail - Ще до того, як почалася пандемія COVID-19, інтернет-магазини і всі види електронної комерції стали руйнівною силою в світовій економіці, змітаючи все на своєму шляху. Оскільки пандемія змусила багатьох залишатися вдома, для роздрібних торговців перейти до електронної комерції стало швидше вимогою, ніж просто можливістю. Які інновації та нові формати в офлайні запроваджують глобальні мережі? Як перенести свій бізнес в онлайн та чи взагалі варто це робити? На конкретних кейсах розберемо всі за і проти та обговоримо нові тренди та виклики у сфері ритейлу.
Design
Сьогодні бути компанією зі сталим розвитком – не лише тренд, а й необхідність, передбачена новими вимогами Зеленого Пакту для Європи та світу. Такі вимоги виправдані метою виживання людства і вимагають від усіх гравців ринку – суспільства, бізнесів, держави – переосмислення свого впливу на екологію та усвідомлення нових критеріїв успішного сталого бізнесу. Презентації та дискусія під час панелей познайомить вас:
• зі змінами парадигм виробництва та використання ресурсів,
• впливом дизайну на ефективність бізнесу через створення екологічно нейтрального продукту та нових споживчих моделей,
• прикладами еко-трансформацій у бізнесі.
Data Science
З кожним роком кількість даних у світі зростає астрономічними кроками. Обсяг даних, вироблених тільки за останні два роки, перевищує обсяг усіх даних, вироблених до цього. Під час панелі на конкретних кейсах покажемо, як робота з даними та штучний інтелект допомагає бізнесу зростати, заощаджувати кошти та масштабуватися на нові ринки.
HealthTech
Forever young - Питання довголіття та боротьби зі старінням завжди цікавили людей, а досягнення сучасної науки у сферах біології, геронтології, генетики та медицини не тільки докорінно змінили розуміння цих процесів, але й дозволили перевести дискусію про здорове довголіття та нову якість життя на абсолютно інший рівень. Як зберегти молодість та здоров'я? Як нові технології дозволяють не перетворити пенсійний вік на«вік доживання»? Які інновації використовуються вже зараз?
Self Excellence
Нові підходи застосовуються не лише у сфері технологій, а й у повсякденному житті. Про те як бути сучасним, слідувати в ногу з часом, бути цікавою особистістю та як знайти золоту середину свого стилю життя поговоримо з експертами в галузі нейроменеджменту та етики.
CyberSport
У 2020 році ринок кіберспорту сягнув позначки у $1,1 млрд. зі щорічним зростанням на 20%. Більшість розвинених країн, в тому числі й Україна, вже визнали кіберспорт офіційним видом спорту, а щорічні турніри, які проходять по всьому світу, збирають призові фонди розміром понад $30 млн. Експерти по всьому світу прогнозують, що кіберспорт в недалекому майбутньому популярнішим за традиційні види спорту. Як можна заробляти на кіберспорті та що для цього потрібно?
Born in Ukraine
Grammarly, Gitlab, Reface та багато інших єдинорогів добре відомі по всьому світу. Але об'єднує їх те, що усі вони зародилися в Україні. З перших вуст почуємо історії успіху відомих на весь світ українських стартапів та дізнаємось, як їм вдалося захопити міжнародні ринки. Панель про те, чим пишаємося.
Цей сайт використовує файли cookie для забезпечення функціональності та аналітики веб-сайту. Натискаючи кнопку «Я приймаю», ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Я приймаю